Vali Dr. Ömer Toraman 24 Ocak Elazığ depreminde yakınlarını kaybeden aileleri evlerinde ziyaret etti. Vali Toraman’a eşi Neşe Toraman Hanımefendi de eşlik etti.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Eşi Neşe Toraman Hanımefendi  24 Ocak Elazığ depreminde yakınlarını kaybeden aileleri evlerinde ziyaret etti. 

24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ’da meydana gelen depremin yıl dönümü münasebetiyle depremde yakınlarını kaybeden ve depremden yaralı olarak kurtarılan aileleri Elazığ İl Protokolü ziyaret etti.

 

 

24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ’da meydana gelen depremin yıl dönümü münasebetiyle depremde yakınlarını kaybeden ve depremden yaralı olarak kurtarılan aileleri, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve eşi Neşe Toraman, , İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız ve eşleri ile Vali Yarımcıları; Abdulkerem Abbasoğlu, Recep Gündüz, İsmail Alsancak,, AFAD Müdürü Osman Pıhtılı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Hikmet Şişecioğlu, İl Özel  İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş ,İl Sağlık Müdürü Cahit Polat, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ali Sait Çeçen ziyaret ederek başsağlığı diledi.