Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bulundu. Bakan Kurum, Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İndirim kampanyasını yarın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklayacağını duyururken TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjde vereceklerini söyledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bulundu. Bakan Kurum, Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İndirim kampanyasını yarın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklayacağını duyurdu.

Bakan Kurum, TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz vereceklerini söyledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İndirim Kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir Müjdemiz var. Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir Millet kampanyası” dedi.