Elâzığ’da göz sağlığı alanında hizmet veren Universalgöz Merkezi, bünyesine kazandırdığı dermatoloji kliniği ve yeni nesil lazer cihazları için lansman düzenledi.

2013 yılından beri Elazığ ve bölgeye göz sağlığı alanında hizmet veren Universalgöz Merkezi, önemli bir girişimde bulunarak bünyesine dermatoloji kliniği ve yeni nesil lazer cihazları kazandırdı. Son yıllarda gelişen sağlık ve dermatolojik teknoloji ile ilkleri Elazığ’a ve bölgeye kazandırmayı hedefleyen Universalgöz Merkezi’nin düzenlediği lansmana AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ta katıldı.

 

 

Universalgöz Merkezi Kurumsal İlişkiler Reklam Bölümü Sorumlusu Kübra Bakır Gür, göz sağlığının yanı sıra dermatoloji alanında bölgede en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyleyerek; “Bölgemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan merkezimiz Elazığ’dan bölge geneline ulaşan ilkeli sağlık hizmeti anlayışıyla çalışmaya devam etmektedir. Universalgöz sürekli yenilenen teknolojisi, alanında uzman medikal kadrosu ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede bölgede hak ettiği değeri almayı başarmıştır. Göz sağlığının yanında son yıllarda gerçekleşen dermatolojik gelişmelere kayıtsız kalamayan merkezimiz bünyesine dahil ettiği dermatoloji kliniği ve yeni nesil lazer cihazları ile halkımıza hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Göz alanında olduğu gibi dermatoloji alanında da bölgenin en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.” Dedi.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, sağlık alanında Elazığ’ı sağlık üssü haline getirmek istediklerini belirterek; “ben yakın zamanda hastaneye yaptığım ziyaretlerden birinde yurt dışından çok ciddi talep geldiğini özellikle göz alanında bana bildirdiler bu beni çok mutlu etti. Şüphesiz geleceğin en büyük yatırımlarından birisi sağlık turizmi olacak. Dermatoloji alanında da sağlık turizmine özellikle yurt dışından gelecek taleplere çok ciddi destek vereceklerini ve Elazığ’dan giden her insanın mutlu olacağını düşünüyorum. Bu konuda ben tebrik ediyorum öncülük ettikleri için. Universalgöz bölgede parmakla gösterilecek, bölgede tercih edilebilecek bir hastane olacağını ben tahmin ediyor ve onlara katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Desteklerden dolayı Universalgöz Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Mehmet Kaaan Kaya’ya ve Başhekim Doktor Sermal Arslan’a çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

Üniversal Göz Merkezi Dermatoloji Uzmanı Doktor Feride Çobangül, dermatoloji ve lazer cihazlarını tanıttı.