AK Parti’den Baskil Belediye Başkan Aday Adayı Olan Ahmet Özden Özen çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart yerel seçimlerinde Baskil Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi müracaatını yapan Ahmet Özden Özen çalışmalarına devam ediyor.

Özen, aday olup seçilmesi halinde iş hayatında edinmiş olduğu tecrübe ile Baskil’i daha ileriye taşımak için çalışacaklarını belirterek, hedeflerinin Baskil’i Turizm ve Tarım ilçesi yapmak olduğunu söyledi.

Aday Adayı Özen: “hayatımın en büyük kesitleri Baskil’de geçtiği için sürekli orada kaldığımız birde Halk Eğitim Müdürlüğü yaptığım için Baskil’in sorunlarını, sıkıntılarını eksiklerini iyi biliyorum. Halk Eğitim Müdürlüğü’nden sonra Elazığ Belediyesi’nde de üst mevkilerde görev yaptığımdan dolayı belediye tecrübesi de kazandık bu süreçte. Bu tecrübelerle biz ilçemizi daha iyi seviyelere çıkartmak için, ilçemizi marka bir ilçe haline getirmek için çalışmalar yapacağız. ilçemizin avantajları çok, kayısı marka bir tarım ürünü ama ilçemizde bunu istediğimiz noktaya getiremedik, bunu getirmek için tecrübeli kadromuzla yapacağımız projelerle bunu getireceğiz. Baskil’i güzel bir hale getirmek daha üste çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Elazığlı vatandaşlarımızın dualarını ve yardımlarını bekliyorum.” Dedi.