AK Parti Elazığ Milletvekilleri Elazığ genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekilleri ikinci tur seçimlerinde cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Elazığ’da merkez ve ilçelerde 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kendilerine verilen destekten dolayı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Öte yandan Ak Parti Elazığ Milletvekilleri 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci Tur Seçimleri içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istiyor. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş,  Fethi Sekin Şehir Hastanesi karşısında bulunan esnafları ziyaret etti.

 

 

Daha sonra Yurtbaşı Beldesi’ne geçen Milletvekili Keleş, Yurtbaşı Belediyesi ve Yurtbaşı esnafını ziyaret etti.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ise İcadiye, Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi ve Gümüşkavak mahalle muhtarlarını ziyaret etti. 

 

 

Daha sonra Açıkkapı, Zafran deprem TOKİ’lerinde mahalle toplantısına katıldı. Vatandaşlara seslenen Açıkkapı, Elâzığ depreminde devletin Elâzığlıların yanında olduğunu söyledi. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 14 Mayıs’ta milletvekili çoğunluğunu Cumhur İttifakı'na veren Elazığlı vatandaşların tercihinin Cumhurbaşkanlığı Seçiminde de güven ve istikrardan yana olacağından şüphe duymadıklarını vurguladı.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı’da ziyaretleri kapsamında Kuyumcular çarşısı ve Çay Ocaklarını ziyaret etti.

 

 

Daha sonra Akçakiraz’da muhtarlar toplantısına katılan Nazırlı, Elazığ’ın sahipsiz bir şehir olmadığını vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sandıkta verilen oylarla  hak ettiği değeri gösterileceğini söyledi.