AK Parti Elazığ Milletvekilleri Elazığ genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekilleri 14 Mayıs seçimlerinde verilen destekten dolayı teşekkür ederken ikinci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istiyor.

Ak Parti Elazığ Milletvekillerinin Elazığ’da teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

Milletvekilleri Elazığ’da ilçe ve köylerde merkezde temaslarda bulunarak 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kendilerine verilen destekten dolayı teşekkür ediyor. Ayrıca Ziyaretlerde 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ikinci Tur Seçimleri içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek isteniyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, PTT Merkez Bina Çalışanları ve Belediye İş Merkezi çalışanları ile bir araya geldi.

 

 

Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ile birlikte ayrıca Salı pazarı ve Beyyurdu rehabilitasyon merkezi’nde de vatandaş ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinlerken ayrıca tanıtım broşürleri dağıttı.

 

 

Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı Ak Parti, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte ayrıca Karakoçan’da temaslarda bulundu

Milletvekilleri burada İlçe Belediyesi ve esnafı ziyaret etti. Ardından Sarıcan Beldesi geçti.

 

 

Ak Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı seçim çalışmaları kapsamında esnafla ve vatandaşla bir araya gelerek 28 Mayıs seçimlerinde destek istedi.

 

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş ve Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı Merkez köy, belde ve mahalle muhtarları ile da toplantıda bir araya geldi.

KELEŞ: “28 MAYIS’TA TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLAYACAK”

Erol Keleş burada yaptığı konuşmada 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden seçileceğini ve Türkiye Yüzyılının başlayacağını kaydetti. Keleş, “ben eminim ki 28 Mayıs’ta çok büyük bir oyla Cumhurbaşkanımızı tekrardan ülkemizin başına geçireceğiz ve Türkiye Yüzyılı işte o zaman başlayacak” dedi.

 

 

KELEŞ: “57 GÜN İÇERİSİNDE 300 YATAKLI DEFNE HASTANESİ DEFNE HALKININ HİZMETİNE SUNULDU”

14 Mayıs seçimleri sonrası yaşananları anımsatan Prof. Dr. Erol Keleş Muhalefeti eleştirdi. Keleş, “Tekirdağ’da CHP’li Belediye Başkanı depremzedelerin kaldığı oteldeki depremzedeleri sırf o sandıktan CHP’ye oy çıkmadığı için ya da çok az çıktığı için onları yerlerinden etme gibi bir tavır sergilediler. Tam bunun karşısında ben çok net bir şekilde ifade edeyim Hatay’ın Defne ilçesinde ki bu ilçede yüzde 80’nin üzerinde CHP oyu aldı hatta AK Parti’miz orada yüzde 8 civarında oy aldı ona rağmen Defne’de pazartesi günü devlet hastanesi 57 gün içerisinde temeli atıldığı zaman bunun temeli yok denildi ama 57 gün içerisinde 28 bin metrekare alan içerisinde 300 yataklı Defne Hastanesi Defne halkının hizmetine sunuldu” dedi.

KELEŞ: “MAHALLELERİMİZİN, KÖYLERİN SORUNLARIYLA BİREBİR İLGİLENECEĞİZ”

Milletvekili Erol Keleş, Muhtarlarla istişare içerisinde mahalle ve köylerin sorunları ile yakından ilgileneceklerini ifade etti. Keleş, “Elazığ’ımız için, mahallelerimiz, köylerimiz için ben diğer milletvekillerim için söz veriyorum biz emek vereceğiz biz çalışacağız sizlerin sorunlarıyla mahallelerimizin, köylerin sorunlarıyla birebir ilgileneceğiz bunun sözünü çok rahatlıkla verebiliyorum” dedi.

 

 

AÇIKKAPI: “REHAVETE DÜŞEN KARDEŞLERİMİZ İÇİN SANDIKLARA İRADELERİNİ YANSITMALARI NOKTASINDA GAYRET EDELİM”

Gönül siyasetini daha etkin şekilde ortaya koyacaklarını dile getiren Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 28 Mayıs Seçimlerinde muhtarların da desteği ile seçmenin mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini söyledi. Açıkkapı, “Gönül siyasetimizi arkadaşlarımızla birlikte bu süreçte daha etkin bir şekilde ortaya koyacağız bundan hiçbir şüpheniz olmasın. 28 Mayıs tarihinde dünyanın en önemli seçimi olarak nitelendirilen bu seçimde ben muhtar kardeşlerimin özellikle sandıklara gitme noktasında rehavete düşen kardeşlerimiz varsa lütfen istirham ediyorum bu kardeşlerimizin sandıklara iradelerini yansıtmaları noktasında daha fazla gayret etmelerini arzu ediyorum” şeklinde konuştu.