AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde "Safın Belli Olsun" yürüyüşü gerçekleştirildi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından "Safın Belli Olsun" konulu yürüyüş gerçekleştirildi. Gazi Caddesi’nde gerçekleştirilen yürüyüş yoğun katılımla gerçekleşti.

"Safın Belli Olsun" yürüyüşü gerçekleştiren kadınlar sloganlar atarak 28 Mayıs Seçimleri için destek istedi.

 

 

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, ikinci tur seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek yürüyüşü gerçekleştirdiklerini ifade ederek: “bugün hep birlikte çok kıymetli katılımcılarımızla Safım Belli Olsun programı kapsamında bir aradayız. Destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan 27. Dönem Milletvekilimiz Sayın Sermin Balık, 28. Dönem Milletvekillerimizin eşleri, MHP Milletvekilimizin eşi burada, STK başkanları aramızdalar, Milletvekili aday adayları aramızdalar. Bugün hepimizi bir arada toplayan tek bir sevda var vatan millet ezan ve bayrak sevdası. Bugün Cumhurbaşkanımız Erdoğan için Safım Belli Olsun diyen gönüldaşlarımız ile bir aradayız. Mutlaka eksiksiz bir şekilde sandıklara gidelim. Oylardan sonra da sandıklarımıza sahip çıkalım.” Dedi.

 

 

28 Mayıs seçiminin önemine değinerek, Elazığlıları oy vermeye davet eden 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık: “ben olmasamda olur demesinler siz olmasanız eksik oluruz. Bütün hemşehrilerimden Pazar günü yeni yüzyıla imzalarını atmalarını, mühürlerini basmalarını rica ediyorum. Kadınlarımız 21 yılda kazanımları düşünecekler ve 21 yılda yaşadıkları Türkiye’yi düşünecekler ve Türkiye hayallerine emin adımlarla Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte yürüyecekler.” Dedi.