AK Parti Elazığ Milletvekilleri İle Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen görüşmede Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün yanı sıra, AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi, Ak Parti Genel Merkez Marmara Bölge Koordinatörü ve Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yer aldı.

Ziyaretle ilgili Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından yapılan açıklamada; “Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül’ü; Milletvekillerimiz Sayın Metin Bulut, Sayın Sermin Balık ve Sayın Zülfü Tolga Ağar ile birlikte ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.