İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül seçim çalışmaları kapsamında vatandaş ve esnaf ziyaretlerine devam etti. Ziyaretleri sırasında konuşan Özgül, tüm semt pazarlarını kapalı ve modern hale getireceklerini

31 Mart Yerel Seçimleri için İYİ Parti’den Elazığ Belediye Başkanlığına aday olan Burak Özgül seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Özgül, bu kapsamda son olarak cumartesi pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

 

 

Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül; “Seçim çalışmalarımız kapsamında cumartesi pazarında vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya geldik. Şahsıma ve partimize ilgi alakalarından dolayı vatandaşlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Vatandaşlarımız, eskiden kilolarca aldığı ürünleri artık tane olarak alıyor. Bu durum gerçekten bizleri çok üzüyor. Ama kimse ümitsizliğe kapılmasın bu ülkede iyi kadrolar var. 31 Marttan sonra bu gidişe vatandaşlarımız artık dur diyecek. İlimizde bulunan tüm semt pazarlarını kapalı ve modern şekle getireceğiz. İlimizde bulunan pazarlarımız çoğu kapalı değil bizler göreve geldikten sonra ilimizde bulunan tüm semt pazarlarımızı kapalı hele getireceğiz. Bu semt pazarlarında haftada bir gün bayanlarımız el emeği göz nuru ürünlerini satması için onlara tahsis edeceğiz.” ifadelerini kullandı.