Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, 28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ile ilgili bir mesaj yayınladı.

28 Mayıs seçimlerinde halkın net bir şekilde istikrardan yana tavır aldığını ifade eden Başkan Ateş, şunları söyledi: “Yoğun geçen bir siyasi kampanya sonucunda ikinci turda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 52.16 oyla Türkiye Cumhuriyetinin 13. Cumhurbaşkanı olarak seçildi. Cumhur ittifakının bileşeni olarak her iki seçimde de Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yanında olduk. Bizler bu seçimi ülkemizin geleceği ve bugüne kadar elde edilen kazanımların kaybedilmemesinin bir sınavı olarak gördük. Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın başta Ayasofya’nın açılması, yerli otomobil, milli savunma sanayi ve yeraltı zenginlikleriniz gün yüzüne çıkartılması olmak üzere birçok hayalini gerçekleştirdiği için tüm teşkilatlarımız ve tabanımızla Erdoğan’ın kazanması amacıyla sahada olduk. Bu çabalarımızın sonuç vermesi ve ülkemiz Türkiye Yüzyılı’na merhaba demesi, gelecek nesillerimiz için de önemli bir kazanım olmuştur.”

Seçimlerin Erdoğan’ın lehine sonuçlanmasında emeği olan teşkilat mensuplarına teşekkür eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, “Seçimler bitmiş ve yeni bir dönem başlamıştır. Bugünden sonra ülkemiz sorunlarının çözümü için atılacak doğru adımların arkasında olacağız. Bu vesileyle seçimlerde üstün gayret gösteren ve sahada önemli başarılar elde eden partimizin tüm üye ve gönüllülerine, Cumhur İttifakına mensup siyasi partilerin yöneticileri ve mensuplarına teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde önemli bir başarı göstererek 13. Cumhurbaşkanımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum” dedi.