İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler ve beraberindekiler merkezova köylerinden Selli, Sürek Ve Dereboğazı köylerini ziyaret ederek vatandaşın sorun ve taleplerini dinlediler

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler,  seçim bölgesinde ziyaretlerine devam ediyor. İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, merkez ova köylerinden Selli, Sürek ve Dereboğazı köylerini ziyaret etti.

Başkan Gürgözeler, vatandaşla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi. Başkan Gürgözeler’in ziyaretlerine Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensupları da eşlik etti.

Selli köyünde halkın yolların darlığından şikayetçi odluğunu ifade eden başkan Gürgözeler, Bu yollar artık hizmet veremez durumdadır. Var  olan bir sulama göletti var ve ekip biçtikleri arazilerden sulama göletini kullanılamayışlarından  dolayı fayda elde edemediklerini  bizimle paylaştılar. Yine Dereboğazı ve  Sürek köylerimizde ekonomik pahalılık, onların da yollarındaki  problemler, deprem sonrası yaşadıkları sıkıntıları vatandaşlarımızdan dinledik. Dedi.

Vatandaşların, sorunların çözümü için umudunu yapılacak seçimlere bağladığını ifade eden Başkan Gürgözeler, Biz İYİ'ler seçimden sonra gerek şehrimizde ilçe ve köylerimizde gerek ülkemizde halkımızın umutsuzluğunu ve yaşadığı sıkıntı ve problemleri çözüme kavuşturacağız.  İfadelerini kullandı.