AK Parti’den Baskil Belediye Başkan Aday Adayı Olan Turgay Aksoy, Baskilli vatandaşlardan destek istedi.

Yapılacak Olan Yerel Seçimlerde AK Partiden Aday Adayı olduğunu açıklayan ve geçtiğimiz günlerde il başkanlığına giderek müracaatını yapan İl Genel Meclisi Üyesi Turgay Aksoy adaylık kararına ilişkin açıklama yaptı.

İl Genel Meclisi Üyeliği sürecinde önemli önemli hizmetler yaptıklarını söyleyen Turgay Aksoy, seçim sürecinde Baskilli vatandaşların desteğini istedi.

Aday Adayı Aksoy: “2019 yerel seçimlerinde AK Parti İl Meclis Üyesi olarak adaylığa başvurdum ve İl Genel Meclis Üyesi olarak seçilerek ilimize hizmet etme fırsatı bulduk. Bu hizmetlerde AK Parti’nin büyük desteğini aldık. Milletvekillerimizin, Valimizin desteğiyle ilçemize güzel hizmetler kazandırmanın mutluluğunu yaşadık. 2024 seçimlerinde halkımızın teveccühüyle yerel seçimlerde AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olmamız hususunda bize teklifleri geldi bizde değerlendirdik. Baskil’e hakim olduğumuz için bizde bu teklifi değerlendirerek Baskil’i bir üst seviyeye çıkartmak için aday adaylığımızı açıkladık. Elazığ ve Baskil’den bütün hemşehrilerimizin desteğini bekliyorum.” Dedi.