Yaklaşan seçimlerde İYİ Parti’den Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Burak Özgül sahada vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Aday Burak Özgül'ün son durağı Bakırcılar Çarşısı, Ticaret Borsası, Buğday Meydanında bulunan esnaflar ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki vatandaşlar oldu.

 

 

Burak Özgül’e İyi Parti Elazığ İl Başkanı Habip Yaşar ve teşkilat üyeleri de eşlik etti.

15 Temmuz Demokrasi Meydanında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Adayı Özgül, vatandaşlara kendisi ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

 

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, “Bir zamanlar ilimizin en önemli yerlerinden olan Bakırcılar Çarşısında esnaf kalmamış. Eskilerimizin anlatmasıyla buralarda çekiç seslerinden geçilmezmiş. Ama şimdi sadece bakır ürünleri satan 2-3 esnafımız var. İyi kadrolar göreve geldiğinde bitmeye yüz tutmuş mesleklerimizi canlandırmak için çalışmalarımız olacak. Buğday Meydanında bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımız ve çiftçilerimiz dert yandılar. Çiftçilerimiz, akaryakıt fiyatlarından dolayı daha tarlalarını ekip biçemeyecekleri söylediler. Allah nasip ederse Belediye kazanırsak çiftçimize ucuz mazot desteği vereceğiz. Üretim önceliğimiz olacak. Emekliler maaş konusunda çok mağdur olduklarını söylediler. Emeklilerimize de belediyemizin bütçesine göre destek vereceğiz.” İfadelerine yer verdi.