Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun, Elazığ’a gelerek, Doğru Parti il ve ilçe teşkilatları istişare toplantısında partililerle buluştu

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun, Elazığ’a geldi.

ORKUN: “UZLAŞICI BİR SÖYLEMİN SİYASETE KAZANDIRILMASINDAN YANAYIZ”

Memleketi Elazığ’da Doğru Parti il ve ilçe teşkilatları istişare toplantısında partililerle bir araya gelen Enerji Tabii Kaynaklar ve Madencilik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkan Orkun, Elazığ temaslarını değerlendirdi. Orkun, “Değerli hemşehrilerim, partimiz il ve ilçe teşkilatlarıyla istişare toplantısını yapmak üzere ilimize, şehrimize gelmiş bulunmaktayım. Bugün nasip olursa il ve ilçe teşkilatlarıyla yapacağımız istişare toplantısını takiben bir haftalık süre içerisinde ilimizin hemen hemen her kesimiyle birebir görüşerek kendilerini dinlemek istiyorum. Doğru Parti olarak tüm icraatlarımızda benzerliklerimiz üzerinden uzlaşıcı bir söylemin siyasete kazandırılmasından yana olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

 

 

ALGAN: “MADEN İLÇESİNE SAHİP ÇIKILSIN”

Doğru Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Fehmi Algan da, Maden ilçesine sahip çıkılmasını istedi. Algan, “Maden’in yeri de benim kendi görüşüm oranın çocuğu olduğum için Tokmak Maden kazısı ile kalkınması lazım. Şark krom işletmesiyle maden için çok büyük avantajdır. Ben bunu bütün devlet iktidarlarından istirham ediyorum, Maden ile Şark Krom’a sahip çıkın” dedi.