SP İl Başkanı Abdullah Akın, Mollakendi ve Sarıcan belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi’nden Merkez Mollakendi Belde Belediye Başkanı olarak seçilen Sabri Yılmaz ve Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Belde Belediye Başkanı olan Ramazan Aydın hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Akın yaptığı ziyaretlerde belediye başkanları ile birlikte beldelerin sorunlarına dair teşhisler ve sorunların yerinde çözümü için yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

 

 

Mollakendi belediyesi ziyaretinde açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın; "Sabri başkan ve çalışma arkadaşları seçim zaferleriyle yüzümüzü güldürüp bizler için motivasyon kaynağı oldu. En güzel hizmet ve çalışmaları yapacaklarından da hiç şüphemiz yok. Sabri başkan daha önce de yine bir enkaz devir almıştı, ama o enkazı toplayıp bir noktaya getirip kasasında da para bırakmıştı. Mollakendi beldemizin kalkınması için Sabri başkanımıza gereken desteği vereceğiz" dedi.

 

 

SP İl Başkanı Akın Sarıcan belediyesi ziyaretinde ise yaptığı değerlendirmede; "Yeni görevinizin size ve beldenize hayırlar getirmesini Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Seçim sürecinde teşkilatımız ile birlikte çok ciddi manada çalıştılar ve bununda karşılığını aldılar. Sarıcan beldemizin bugünkü durumunda daha iyi bir seviyeye gelmesi için Saadet Partisi Elazığ il başkanlığı olarak elimizden gelen tüm desteğimizi vereceğiz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmettir" diye konuştu.

 

 

SP İl Başkanı Abdullah Akın, Sarıcan Belde Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve beraberindeki heyet daha sonra Sarıcan beldesindeki eksiklikleri yerinde tespit etmek için saha çalışmalarına katıldılar.