İYİ Parti Elazığ İl, ilçe, Kadın kolları ve Gençlik kolları yönetimi Genel Başkan Meral Akşener'in davetlisi olarak Ankara'ya gitti.

Genel merkezde bir dizi temaslarda da bulunan İl teşkilatı bu geziden oldukça memnun ayrıldı. Yaklaşık 40 kişilik bir heyetle Elazığ'dan kara yoluyla Ankara'ya hareket eden İYİ Parti teşkilatı, Genel Başkan Meral Akşener' e hediyelerini takdim ettiler.

 

 

Bununla ilgili bir açıklama yapan İl başkanı Mevlüt Or yaptığı açıklamada şunları söyledi: Genel başkanımız bizi makamında ağırlayarak ilimizin sorunlarını dinledi. Ülkemizin sorunlarıyla ilgili de bizlere açıklamalarda bulunan Genel başkanımız Sn. Meral Akşener hanımefendiye şükranlarımızı sunuyoruz. Tabii ki ilçe başkanlarımız Kadın politikalarından sorumlu il başkan yardımcımız ve Gençlik kolları başkanımız ile yönetimimiz bu geziden oldukça memnun ayrıldık. Genel Merkezimizde Hemşehrimiz Sn. Cihan Paçacı ile Genel başkan yardımcılarımız ve vekillerimize de,  ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Çok yakın zamanda ilimizde açılacak olan kooperatifimiz Güneşin Kadınları ile ilgili Kadın kolları başkanımız ve kooperatif üyelerimizle birlikte, Kadın politikalarından sorumlu genel başkan yardımcımız Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nu ziyaret edip ilimizdeki kooperatifle ilgili fikir alışverişinde bulunduk.”dedi.

 

 

Başkan Or açıklamasının devamında; ‘‘Herşey memleketimiz için. İnanıyoruz ki;hemşehrilerimiz   seçim zamanı en güzel cevabı vererek şehrimize vekiller kazandıracak. Tüm kadrolarımızla çalışıyoruz. Genel başkanımız en kısa zamanda ilimize geleceğinin sözünü verdi. Şehrimizin sorunlarını dinlemek vatandaşlarımızla bir arada olmak üzere ilimize gelecek olan, Genel Başkanımız ve heyetlerimizden halkımızı ve sizleri haberdar edeceğiz Genel başkanımız tüm Elazığlı hemşehrilerimize selam ve sevgilerini gönderdi” dedi.