AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Akçakiraz Beldesi ve Üçdeğirmenler Köyünü ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ’da temaslarını sürdürüyor. Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu ilçesine bağlı Üçdeğirmenler Köyünü ziyaret etti.

Köy Muhtarı ve köy sakinleriyle bir araya gelen Milletvekili Demirbağ köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek hasbihal etti.

 

 

Öte yandan Milletvekili Demirbağ, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile birlikte Akçakiraz Beldesi Yenice Mahallesi’ni de ziyaret etti.

Demirbağ, Akçakiraz Yenice Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek talepleriyle ilgili konularda istişarelerde bulundu.

 

 

 

 

Demirbağ son olarak Baskil Haroğlu köyünü ziyaret etti. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, merkez ve Baskil Bölge Köy Muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Toplantıya eski MHP İl Başkanı Raif Çiçek, İl Genel Meclis Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu, Aktif Sağlık-İş Bölge Başkanı Ahmet Deniz Gürtürk’te katıldı.

 

 

ÇİÇEK: “ZÜLFÜ DEMİRBAĞ’IN ELAZIĞ’IMIZA ÇOK GÜZEL HİZMETLERİ VAR”

Eski MHP İl Başkanı Raif Çiçek, Milletvekili Demirbağ’ın Elazığ’a çok güzel hizmetleri olduğunu söyledi. Çiçek, Devlet Bahçeli’yi eleştirenlere seslendi. Çiçek, “Elazığ’ımıza çok güzel hizmetleri var Parti farkı gözetmeksizin herkesin işiyle uğraşıyor, ilgileniyor. Diğer Milletvekillerimiz de bunu sağlıyor. Bu bölge de bizim en çok yakınlık duyduğumuz Zülfü Demirbağ kardeşimiz her meselemize hemen hemen ona rahatlıkla ulaştırırız oda ilgileniyor. Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan dolayı vatandaşlarımıza, muhtarlarımıza gerekli bilgileri aktardı bizlerde ayriyeten aktardık. Ülkemizin milletimizin, ezanımızın, bayrağımızın bekçileri olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hiçbir karşılık beklemeden Allah rızası için Türk İslam aleminin menfaatleri için, mazlum milletlerin menfaatleri için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olan Devlet Bahçeli Bey’i maksatlı kasıtlı eleştirenler vatanseverliğin ne olduğunu bilmiyorlar Sayın liderimizin fedakarlığından anlamıyorlar. Milliyetçilik demek kendi nefsini başkasına tercih etmek demektir oda bunun için Sayın Cumhurbaşkanımızın Türk Milletine yönelik tehditleri bertaraf edeceği için ona destek vermekte ve arkasında durmaktadır” dedi.

 

 

DEMİRBAĞ: “HANKENDİ BÖLGESİNDEKİ MUHTARLARIMIZIN KATILIMIYLA GÜZEL BİR TOPLANTI YAPTIK”

Ziyaretlerini değerlendiren Milletvekili Demirbağ, “Cumhur İttifakının uzun yıllar bu ülkenin yönetiminde söz sahibi olması lazım “ dedi.  Demirbağ, “Hemşehrilerimizin yoğunlukla bulunduğu bir iki noktada onları dinledik. Bugün burada Raif Bey kardeşimiz ve Haroğlu Muhtarımızın ev sahipliğinde muhtarlarımızı Hankendi bölgesindeki katılımıyla güzel bir toplantı yaptık Allah hepsinden razı olsun. Ben Raif Bey’e ve tüm muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum. Tabi ki Raif Bey’de ifade ettiler gerek Cumhurbaşkanımız gerekse Cumhur İttifakının büyük ortağı Milliyetçi Hareket partisi ve onun lideri Devlet Bahçeli Bey’in duruşu diğer taraftan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımızın tabi Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatırası onu da buradan rahmetle analım ve bu konuda destek olan herkese saygılarımı iletiyorum bu ülke bizim bu millet bizim manevi değerlerimizi daha ileri bir noktaya taşımak ve muhafaza edebilmek için daha uzun yıllar bu ülkede söz sahibi olması lazım biz bunun için gayret ediyoruz bu gayretlerimize de devam edeceğiz” dedi.