AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Sağlık-Sen Elazığ Şubesi Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz günlerde Sağlık-Sen Elazığ Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurulunda İki listeyle gidilen seçimde yeniden başkanlığa seçilen Selçuk Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

DEMİRBAĞ: “İLİMİZİN GELECEĞİ İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Bugün Sağlık-Sen sendikamızı ziyaret ediyoruz. Kongre sonrası bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımız ve yönetimine hayırlı hizmetler Cenap-ı Allah nasip etsin inşallah. Beraber hep birlikte ülkemiz başta olmak üzere ilimizin geleceği için gayret edeceğiz. Allah hayırlı hizmetler nasip etsin” ifadelerini kullandı.

 

 

KILIÇ: “MAZBATAMIZI YÜKSEK SEÇİM KURUMU’NDAN ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ”

Başkan Kılıç, ziyaretinden ötürü Milletvekili Demirbağ’a teşekkür etti. Kılıç, “Altıncı olağan genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Arkadaşlarımızla birlikte. Bugün mazbatamızı Yüksek Seçim Kurumu’ndan almış bulunmaktayız. Bu nedenle sayın milletvekilimiz Zülfü Demirbağ bizlere ve arkadaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmuşlardır. Ben tüm sağlık çalışanların adına ve yönetim kurulu adına sayın vekilimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.