Vatan Partisi Elazığ İl Başkanlığında, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Arif Doğan’ın katılımı ile partiye yeni katılan üyeler için rozet takma töreni düzenlendi.

Vatan Partisi Elazığ İl Başkanlığında Rozet takma töreni düzenlendi.

Programa Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Arif Doğan ve parti üyeleri katıldı.

 

 

DOĞAN: “ALACAKAYA VE ARICAK İLÇELERİMİZDE TOPLU KATILIMLAR OLACAK”

Genel Başkan Yardımcısı Arif Doğan, partilerine Türkiye’de büyük katılım olduğunu söylerken, ilerleyen süreçte Elazığ’ın merkezinde ve ilçelerinde yeni üyeler için rozet takma törenleri yapacaklarını kaydetti. Doğan, “Partimiz yurdumuzun dört bir yanında işçisi, çiftçisi, sanayicisi, tüccarı, iş insanı toplumun bütün kesimlerinde partimize karşı bir yönelik ve katılım var. Yine önümüzdeki günlerde Vatan Partisi’nin Elazığ Alacakaya ilçesi, Arıcak İlçesi olmak üzere buralarda toplu katılımlar olacaklar. Köylümüze, işçimize, çiftçimize buralarda toplu katılımlar örgütleyeceğiz” dedi.

 

 

DOĞAN: “MİLLET İTTİFAKI BİR UMUTSUZLUK YAYMAKTADIR”

Doğan, Millet ittifakını eleştirdi. Doğan, “Muhalefet olarak kendini altılı masa diye adlandıran Millet İttifakı da bir umutsuzluk yaymaktadır. Öldük, bittik, yandık diye Türkiye şöyle kötü böyle kötü diye büyük bir umutsuzluk yaymaktadır” dedi.

DOĞAN: “VATAN PARTİSİ ÇÖZÜM ÜRETEN VE UMUT VEREN BİR PARTİDİR”

Partilerinin amaçlarından bahseden Doğan, iktidar olmaları halinde yapacakları değişiklikleri aktardı. Doğan, “Vatan Partisi çözüm üreten ve umut veren bir partidir. Burada hedefi biz üreticilerin milli hükümetini kurmaktır, bağımsız başı dik bir Türkiye’yi kurmaktır. Din, dil, ırk, mezhep çalışmalarını körükleyen ve örgütleyip çıkartan Gladio’dur ve Gladio’nun da ayağı NATO’dur. Vatan Partisi iktidarında Vatan Partisi’nin içinde bulunduğu iktidar öyle el altında kayırmacılık ve adamcılık yoktur. Bölge öncüleriyle ekonomik iş birliği yaparak ülkemizin bir üretim üstüne çevireceğiz. Mazot ’un geldiği nokta 25-30 lira üreticimiz, çiftçimiz mazotu alamaz, ekemez. Tarlalarını boş bıraktı. Dolayısıyla İran’da, Irak’ta komşularımızla anlaşarak mazotu 2 liraya temin edeceğiz” dedi.

 

 

YILMAZ: “PARTİYE KATILMAMIZIN TEMEL AMACI PARTİ YÖNETİCİMİZİN SAMİMİYETİ VE MÜCADELESİ ”

Partiye yeni katılan üyelerden Zülfü Yılmaz, neden vatan partisini tercih ettiğini anlattı. Yılmaz, “Vatan Partisi’ne katılmamızın temel amacı parti yöneticimizin samimi ve uzun yıllardan beri bu mücadeleye vermiş olduğu katkıdan kaynaklıdır” dedi.

 

 

Konuşmaların ardından partiye üye olanlara rozetleri takıldı.