Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Gençlik Kolları, Saha faaliyetleri kapsamında Ağustos ayının en iyi performans gösteren gençlik kolları olarak birinci sırada yer aldı.

Yeniden Refah Partisi Genel merkez tarafından Ağustos ayının en iyi performans gösteren gençlik kolları sıralaması açıklandı.

Açıklanan sıralamada saha faaliyetleri kapsamında Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Gençlik Kolları birinci sırada yer aldı.

 

 

Yeniden Refah Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Yusuf Yılmaz sıralamada birinci olunmasının ardından yaptığı açıklamada; “Hünkâr mahfili Elazığ'ımıza yakışır çalışmalar yaparak kullandı. Milli görüşün kalesi olduğunu gençlik olarak bir daha göstermiş olduk. Genel merkezimizle de görüştük, önümüzdeki ay da bizden birincilik bekliyorlar. Bu hedefe ulaşmak için Eylül ayında da gençlik kollarımız sahadan hiç çekilmedi Elazığ ve birçok şehrimizde gençlik olarak münferit saha çalışmaları yapan halkıyla iç içe olan tek gençlik harekâtı Milli gençliktir, Liderimiz Dr. Fatih ERBAKAN'ının açtığı bu kutlu yolda daima koşar adımlarla ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.