Yeniden Refah Partisi İl Başkan Vekili Abdullah Çınar ve beraberindekiler kurban bayramı dolayısıyla AK Parti, CHP ve Saadet Partisi İl başkanlıklarını ziyaret ederek bayramlaştı.

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkan Vekili Abdullah Çınar ve beraberindekiler kurban bayramı dolayısıyla bir dizi temasta bulundu.  İlk olarak Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkan Vekili Abdullah Çınar ve beraberindekiler AK Parti il başkanlığını ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi İl Başkan Vekili Abdullah Çınar ve beraberindekiler Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya gelerek bayramlaştı.

 

 

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkan Vekili Abdullah Çınar ise, buruk bir kurban bayram yaşadıklarını söyledi. 

 

 

 Başkan Vekili Abdullah Çınar ve beraberindekiler bayram ziyaretlerine Saadet Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek devam etti.

 

 

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, kendilerini ziyaret eden YRP İl teşkilatına teşekkür dileklerini iletti.

 

 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkan Vekili Abdullah Çınar kurban bayramını kutladı. 

 

 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkan Vekili Çınar ve beraberindekiler daha sonra CHP İl başkanlığını ziyaret ederek CHP İl Başkanı Onur Özkan ve teşkilat üyeleri ile bayramlaştı. CHP Elazığ İl Başkanı av. Onur Özkan ise birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

 

Yeniden Refah Partisi İl Başkan Vekili Abdullah Çınar , ziyaretlerini kabul eden CHP İl Başkanı av. Onur Özkan ‘a teşekkür etti.