Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, geride bıraktığımız sezonda başarılı bir grafik çizen Teknik Sorumlu Ender Çınar ile olan sözleşmesini 1 yıl uzatırken, dış transfer çalışmaları kapsamında Cizresporlu Ekrem Sütçü ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde transfer hareketliliği devam ediyor.

Yeni sezona iddialı bir kadro ile başlamanın planlamasını yapan Mavi-Beyazlı ekibimiz, bu doğrultuda ilk olarak teknik heyet belirsizliğine son verdi.

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, geride bıraktığımız sezonda başarılı bir grafik çizen Teknik Sorumlu Ender Çınar ile olan sözleşmesini 1 yıl uzattı.

Geçtiğimiz sezon Önder Çınar’ın ardından takımın başına geçen genç teknik adam, 14 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 3 de mağlubiyet alarak iyi bir izlenim bırakmıştı.

Bu doğrultuda takımın dokusunu bozmak istemeyen Mavi-Beyazlı yönetim kurulu, Teknik Sorumlu Ender Çınar ile 1 yıl daha devam etme kararı aldı.

Öte yandan dış transfer çalışmalarına da start veren Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, eski futbolcusu Ekrem Sütçü’yü renklerine bağladı.

Kulüp’ten yapılan açıklamada son olarak Cizrespor’da forma giyen Ekrem Sütçü ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.