Elazığ’ın 3. Ligdeki temsilcilerinden Harput Dibek Elazığ Karakoçan Futbol kulübü, iç saha maçlarının canlı yayını için Kanal 23 ve Kanal Fırat Televizyonlarıyla sözleşme imzaladı.

İl dışında önemli bir taraftar potansiyeline sahip olan Elazığ Karakoçan futbol kulübünün maçlarının canlı yayınlanması için yapılan taleplere kayıtsız kalmayan yöneticiler, Kanal Fırat ve Kanal 23 Televizyonlarıyla sözleşme imzalayarak bu önemli talebi karşılamanın mutluluğunu yaşadılar.

Sözleşme imza törenine Elazığ Karakoçan futbol kulübü 2. Başkanı Serkan Gündoğdu ile Kanal Fırat Televizyonu Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç ve Kanal 23 Televizyonu Spor Müdürü Yusuf Boydak hazır bulundular.

2. başkan Serkan Gündoğdu, maçlarının canlı yayınlanması için özellikle yurt dışındaki hemşerilerinden yoğun bir talep aldıklarını belirterek, bu talebi gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade etti.

Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonları, cumartesi günü ilimizde saat 15:00’de oynanacak olan Elazığ karakoçan-Siirt İl özel idare karşılaşmasıyla mavi-beyazlı temsilcimizin iç saha maçlarını Yusuf Boydak’ın anlatımı, Coşkun Kamaç’ın yorumlarıyla yayınlamaya başlayacak…