Kümede kalma savaşı veren ve Perşembe günü ilimizde kritik maçta 1922 Konyaspor’u ağırlayacak olan Elazığspor’da, tesisleri ziyaret eden taraftar grupları, zorlu maç öncesi teknik heyet ve futbolculara moral verdiler.

Elazığspor’da Perşembe günü oynanacak olan zorlu 1922 Konyaspor Maçı öncesinde taraftar grupları tek yumruk oldu. Akşam saatlerinde organize şekilde Elazığspor Tesisleri’ne gelen taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara moral verdiler.

 

 

Tesislerde meşale yakıp sloganlar atarak takımlarına olan inançlarını gösteren Gençlik 23, Narkoz, Milliyetçi Elazığsporlular ve Abluka taraftar gruplarının bu desteği, gerek teknik heyet gerekse de futbolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.

Mikrofonlarımıza değerlendirmelerde bulunan Elazığspor taraftar grubu liderleri, Elazığspor’un ligde kalacağına inandıklarını aktararak Konya maçı öncesinde başarı dileklerinde bulundular.

Elazığspor Takım Kaptanı Kadir Bekmezci ve Teknik Direktör Cafer Aydın ise yaptıkları değerlendirmede yarınki maçın önemli olduğunu ama her şeyin sonu olmayacağını aktararak taraftar gruplarına teşekkür ettiler.