• Dolar
  7.3226
 • Euro
  8.6943
 • G. Altın
  457.29
 • T. Altın
  3107.7

Birevim Elazığspor ile Van Spor Futbol Kulübü arasında oynanan karşılaşmanın yankıları devam ediyor. Sosyal medya hesabından tehditler savuran Van Spor Futbol Kulübü yöneticisi Fatih Akdeniz, “Yapılan hakaretler unutulmayacak” sözleriyle Van’da oynanacak olan maça imada bulundu.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta 1Aralık Pazar günü ilimizde oynanan Birevim Elazığspor-Van Spor Futbol Kulübü müsabakasının yankıları devam ediyor.

Elazığ’da ummadığı bir skorla sahadan 3-1 mağlup ayrılan Van Spor Futbol Kulübü’nde yönetici olduğu öğrenilen Fatih Akdeniz, karşılaşmanın ardından kişisel sosyal medya hesabından tehdit içerikli paylaşımlarda bulundu.

Vanspor'un sahaya çıkmasıyla birlikte 90 dakika boyunca küfür ve hakaret yediklerini belirten Vanspor FK Yöneticisi Fatih Akdeniz, yaptığı açıklamada “Neydi suçumuz? Yazıklar olsun sizin gibi taraftara. Yazıklar olsun böyle yöneticilere, sahaya adım attığımızdan çıkıncaya kadar bize ağza alınmayacak küfür eden, hakaret eden insanlara yazıklar olsun. Neydi suçumuz? Ne yaptık size? Bir yönetici susturmadı” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasında, sezonun ikinci yarısında Van’da oynanacak olan karşılaşmayı ima eden paylaşımlar da yapan Van Spor Futbol Kulübü yöneticisi Fatih Akdeniz; “Ama yapılan hakaretler ve bu günkü misafirperverliğiniz unutulmayacak” ifadelerini kullandı.