Elazığ’da 15 Temmuz Pazar günü, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri nedeniyle bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Elazığ’da 15 Temmuz Pazar günü, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri  nedeniyle bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Elazığ Valiliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri  nedeni ile ilimiz 15 Temmuz Demokrasi Meydanı 15.07.2018 günü saat:17.00 den 16.07.2018 günü saat: 05:00’a kadar yapılacak kutlama sebebiyle söz konusu meydana çıkan tüm yollar ve bu yollara bağlantısı bulunan sokak girişleri yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde geçici olarak trafiğe kapanacak ve belirtilen güzergahlar üzerinde park yapılmasına izin verilmeyecektir.

-        İstasyon caddesinden Demokrasi meydanına gelen Trafik akımı Buzhane kavşağından itibaren kesilecektir.

-        Vali Fahri Bey caddesindeki trafik Yeşildere Sokak kesişimin den itibaren kesilecektir.

-         1 Harput caddesinden gelen trafik akar otel önünden Hürriyet (Bankalar) caddesine yönlendirilecektir.

-         İstasyon caddesinden Gazi caddesine trafik akımı olmayacaktır.

-         15 Temmuz Demokrasi Meydanına Açılan tüm cadde ve sokaklar kesilerek araç geçişine müsaade edilmeyecek Vatandaş girişleri ise kontrollü bir biçimde yapılacaktır.

Belirtilen günde araçları ile trafiğe çıkacak vatandaşlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
 

 

En Çok Okunanlar