Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk oluşturulan kabinesini kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk oluşturulan kabinesini kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

Arslan yaptığı değerlendirmede "Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde iş dünyası kökenli ve icracı isimlerden oluşan yeni hükümetimizle büyük Türkiye'nin inşası başlayacaktır. milletin iradesiyle kabul edilen cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin fiilen başlaması ülkemizdeki istikrarı ve güveni daha da güçlendirecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan yeni kabinede, icracı isimlerin yer almasının yanısıra camiamızdan TOBB kadın girişimciler kurulu başkan yardımcımız Sn.Ruhsar Pekcan'ın ticaret bakanı olarak görev alması bizleri ayrıca gururlandırmıştır.

Tarihten gelen devlet geleneğimizin ışığı altında yeni yönetim biçimimizin hukuksal alt yapısının sağlam temellerle oluşturulması ve inşası, devletimizi nice 1000 yıllara taşımamızın en güçlü vesilesi olacaktır.  iş dünyamız olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan yeni hükümetimizi kutluyor, tüm bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz." dedi.


 

En Çok Okunanlar