Elazığ Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, 14 Ağustos 2018 tarihinden itibaren yeni yapılan Hükümet Konağında hizmet vermeye başlayacak.Elazığ Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, 14 Ağustos 2018 tarihinden itibaren yeni yapılan Hükümet Konağında hizmet vermeye başlayacak.

Halen Vali Fahribey Caddesi’nde İl Özel İdaresi’ne ait binada hizmetlerini sürdüren Elazığ Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, 10-13 Ağustos tarihleri arasında taşınma işlemine başlayacak. Bu nedenle belirtilen tarihlerde Nüfus Müdürlükleri hizmet vermeyecek.

Elazığ Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün 14.08.2018 Salı günü Yeni Hükümet Konağındaki yerinde hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartları müracaatı için bütün  İlçe Nüfus Müdürlüklerine, Umuma Mahsus Pasaport ve Sürücü Belgesi işlemleri için Karakoçan, Kovancılar ve Palu İlçe Nüfus Müdürlüklerine başvurabilecekleri bildirildi.

En Çok Okunanlar