Elazığspor İçin Ankara'da Yapılan Kritik Toplantı Sona erdi.

Kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor için başkent Ankara'da gerçekleşen toplantıda Başkan Selçuk Öztürk'e tam destek kararı çıktı. Vali Erkaya Yırık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İlimiz Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ ve Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ın da yer aldıkları toplantıda Elazığspor'un geleceği masaya yatırıldı.

Alınan bilgilere göre Kırmızı Grup'ta son 14 hafta öncesinde Elazığspor'un ligde kalma reçetesi tartışılırken, başkan Selçuk Öztürk ilimiz protokolüne yol haritasını sundu.

Yapılan görüşmeler neticesinde sezon sonuna kadar Elazığspor'un futbolcu ailesine yapılacak olan ödemelerin yanı sıra prim ödemeleri için de Başkan Selçuk Öztürk'e tam destek verilmesi kararlaştırıldı.

Toplantı sonrasında televizyonumuza değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, toplantıda gerekli desteği aldığını ifade ederek Vali Erkaya Yırık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İlimiz Milletvekillerine teşekkür etti.