Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanlığı'na Fatma Sevinç Oğuzhan getirildiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Kadın Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi yaşandı.

MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanlığı’na yıllardır partinin çeşitli kademelerinde görev yapan Fatma Sevinç Oğuzhan getirildi.

Parti il binasında düzenlenen törenle Fatma Sevinç Oğuzhan görevine başladı.

Törende konuşan MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Kadın Kolları Başkanlığında kan değişimi yaşandığını belirterek, yeni başkan  Fatma Sevinç Oğuzhan’a başarı dileklerini iletti. Işıkver, bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerinden ötürü eski başkan Sema Tunç ve yönetimine teşekkür etti.

MHP Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Fatma Sevinç Oğuzhan yaptığı açıklamada, “İnşallah Rabbim hayırlara vesile eder. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu bir bayrak yarışı. Bayrağı da başkanımdan almak bana onur verdi. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi.

Eski Başkan Sema Tunç ise yaptığı konuşmada, “2016 yılından beri sizinle birlikte bir yola çıktık. Hepinizle çok güzel bir birliktelik yaşadık. Ayrımcılığa gitmedik. 24 Haziran seçimlerinde de il yönetimimizle birlikte çok güzel çalışmalara imza attık.” dedi. 

En Çok Okunanlar