Kanal23 Ekranlarında Yayınlanan Ömer Çapar Show’un Bu haftaki konuğu Uygar Doğanay oldu.

Kanal23’te yayınlanan ve seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Ömer Çapar Show’, keyif dolu programlarıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Ömer Çapar Show’un bu haftaki konuğu Elazığlıların yakından tanıdığı ve sevdiği türkücü Uygar Doğanay oldu.

 

 

"Koptum Bu Gece“ şarkısıyla hafızalara kazınan Doğanay program öncesi Kanal23 mikrofonlarına konuştu. Doğanay, Kanal23 ailesine teşekkür ederek, Elâzığ’da güzel bir kitlesinin olduğunu söyledi.

Doğanay; “Her ramazan zaten Elazığ’dayız burada vakit geçiriyoruz. Stüdyonuz çok güzel olmuş Kanal 23 ailesine çok teşekkür ediyorum bizi burada görmek istediler bizlerde geldik. Vatandaşlar seviyorlar bizi, onlardan biri olduğumuz için seviyorlar bunu aslında çok konumlandırmamak lazım ama tüm Türkiye’de sevenlerimize çok teşekkür ediyoruz özelliklede Elazığ’a. Burada çocukluk arkadaşlarımız, dostlarımız, abilerimiz ve onların aileleri var o yüzden biraz daha fazla bizi kabullenip sahipleniyorlar geniş bir kitleye sahibiz.”dedi.

Sevenlerinden kendisini yalnız bırakmamalarını isteyen Doğanay onlara layık olmaya çalışıyorum sevenlerime çok teşekkür ederim dedi.